content_copy
Jak kupować

JAK KUPOWAĆ

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach sklepu internetowego.

Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

Sklep internetowy przyjmuje zamówienia za pośrednictwem sieci internetowej 24 godziny na dobę, natomiast ich realizacja odbywa się tylko w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku.

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni od momentu złożenia zamówienia. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.dywaniki.auto.pl Po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę.

Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych: Przy odbiorze-zaraz po tym jak dotrze do sklepu e-mail od Klienta.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji:

-Częściowa realizacja

-Wydłużenie czasu oczekiwania

-Anulowanie całości zamówienia.

Sprzedaż promocyjna oraz wyprzedaże są prowadzone dla ograniczonej liczby towarów i ich realizacje następują według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży. POLITYKA CENOWA

Wszystkie ceny w naszym sklepie podane są w polskich złotych i zawierają odpowiedni podatek VAT. Ponadto zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen, wprowadzania nowych towarów do sklepu, a także wprowadzania i odwoływania promocji. Jednakże cena każdego z towarów w momencie zamówienia przez Klienta jest wiążąca i obowiązująca dla każdej ze stron tj. zarówno kupującego jak i sprzedającego.

FAKTURY I PARAGONY

Na prośbę klienta wystawiamy paragon lub fakturę VAT na zakupiony towar.

KOSZTY PRZESYŁKI, FORMA PŁATNOŚCI, DOSTAWA TOWARU, TERMIN REALIZACJI

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Przesyłki dostarczane są poprzez: Firmy kurierskie.

Należność za towar pobierana jest przez kuriera przy odbiorze.

Poprzez termin realizacji rozumiemy ( czas realizacji + przewidywany czas dostawy ).

Czas realizacji jest to czas od momentu złożenia zamówienia do chwili wysłania przesyłki ze sklepu ( uwzględnione są tylko dni robocze.

                                                                             
         

 

DARMOWA WYSYŁKA

Zapraszamy do zakupów za minimum 300zł a koszty wysyłki Gratis                                                                                                                                                                                              

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl